CATHOLIC HIGH SCHOOL

Following are the honor roll students at Catholic High School for the fourth grading period.

STRAIGHT A’S

FOURTH GRADE: Eric Armentor, Wesley Broussard, Kloe Brown, Owen Bryant, Charlie Chataignier, Holden Cormier, Curtis Davis, Zack Desormeaux, Gunnar Ditch, Walker Ditch, Cohen Edley, Carter Estes, Tinsley Evans, Jackson Foster, Renee Frederick, Brad Garrett, Brandon Glasper, Gabbie Guidry, Alexander Gutierrez, Brennan Huval, Jazmine Jones, Jackson Judice, Kullen Judice, Marla Latiolais, Emmeline Mason, Haidyn Migues, Isabella Moreau, Rebecca Morris, Cooper Parich, Bluze Pourciau, Jack Reynolds, Cooper Romero, Cullen Romero, Emily Scurria, Bryant Smith, Thomas Smith, Eli Soileau, Abigail Suire, Pierce Thomson, Andrew Trappey, Alex Viator, Charlie Viator, Isaac Viator

FIFTH GRADE: Hayden Amy, Wilfred Andrus, Jillian Armentor, Mackenzie Batiste, Gavin Behringer, Jack Bigler, Mary Billeaud, Meredith Cestia, James Chauvin, Ryan Coleman, Avery Comeaux, Payton Cooper, Jules Davis, Avery Delcambre, Jacob Delcambre, Addisyn Derouen, Amelia Derouen, Riley Doré, Jack Drinkwater, Mary Dupuy, Addi Eskind, Aiden Guidry, Luke Hewitt, Alix Hulin, Courtlyn LaBauve, Isabella Lamperez, Bella LeBlanc, Khloe Ledet, Maia Lopez, Caroline Meyer, Christopher Mire, Dylan Nelson, Rylee Peltier, Rennis Picard, Sophie Robichaux, Camden Romero, Jean-Paul Romero, Meyer Schopp, Grae Smith, Noah Solari, Anna Claire Suire, Jase Thibodeaux, Marli Toups, Amelie Trappey

SIXTH GRADE: Bennett Arnaud, Jack Babineaux, Beau Bender, Michael Bertrand, Madelyn Beslin, Robert Bonin, Isabella Broussard, Sullivan Comeaux, Cor’Laina Copper, Cole Davis, Taybriana Delasbour, Eli Desormeaux, Cohen Evans, Rie Fletcher, Rylee Green, Desmond Jones, Ava Kidder, Elliot LaBiche, Barrett Lamm, Zavier Ledet, Alyssa Lewis, Madison Lewis, Tucker Louviere, Paul Mayeux, Jacob Minvielle, Owen Morris, Gracie Neck, Lily Pisani, Averie Provost, Cruz Robichaux, Jadyn Sampy, Collin Sanders, Remy Schwing, Carter Thibodeaux, Joseph Trappey, Eli Viator, Landon Viator, Olivia Whatley, Whitney Woodring

SEVENTH GRADE: Brock Anthony, Jace Arceneaux, Dyani Bernard, Parker Bolin, Bennet Boudreaux, Amber Broussard, Madison Gabrielle Broussard, Ava-Claire Clause, Addison Delcambre, Mason Ditch, Connor Doré, Aurianna Estes, Taige Evans, Mya Foret, Maddix Fremin, Nicholas Gondron, Spencer Guidry, JohnDavid Hidalgo, Cali Johnson, Ali Landry, Luke Landry, Rylie LeBlanc, Aiden Leleux, Elia Lopresto, Anna Kate Minvielle, Reese Molbert, Reed Morris, Lucy Nicholson, Saniya Raheem, Audrey Romero, Jack Romero, Madison Romero, Payten Romero, Jace Ruskoski, Ava Segura, Briton Segura, Luke Segura, Luke Soileau, Seth Switzer, Mi Tra Tran, Geri Valls, Adeline Varnado, Sophie Vines

EIGHTH GRADE: Audrey Armentor, Amalie Bender, Brent Breaux, Carson Broussard, Madison Claire Broussard, Paige Comeaux, Landon Courville, Rosemary Davis, Emma DeRise, Kate Ditch, Anne Dupuy, Alyssa Evans, Lauren Fremin, Allison Gachassin, Ana Guilbeau, Emma Guillot, Elliot Haik, Parker Inzerella, James Jones, Alexis Lamm, Holden LeBlanc, Jalan LeJeune, Jake Lissard, William Minvielle, Natalie Nguyen, Mia Poirier, Aidan Romero, Austin Scurria

NINTH GRADE: Amelie Anslem, Kate Armentor, Cohen Begnaud, Breigh Benjamin, Braye Bernard, Audrey Borland, Susan Bourdier, Gunnar Brown, Kamryn Buteaux, Olivia Cestia, John Chauvin, Kylen Chretien, Madilyn Clause, Lane Davis, Emily Delcambre, Londyn DuBois, Coy Evans, Kaiden Faulk, Sieghan Fremin, Zoie Fremin, Emily Freyou, Joshua Gonsoulin, Kiera Green, Katelyn Haik, Holly Hebert, Madison Hebert, Ruth Helms, Bailey Hughes, Blair Jones, Gabriel Lamperez, Lillian Latiolais, Aleigha Le, Kynnedi Ledet, Emily Lewis, Laura Lipari, Tyler Louviere, Luke McGowen, Jackson Morris, Phoebe Neuville, Colin Nguyen, Zoie Oliva, Trinity Olivier, Justin Oubre, Andrew Roberts, Caroline Romero, William Russell, Emma Schexnayder, Ashton Segura, John Terradot, Chloe Thibodeaux, Ashton Thomas, Bennett Thomas, Emma Tran, John Wassell, Riley White

TENTH GRADE: Nicholas Aguillard, Emma Arnaud, Ayden Aucoin, Chloé Batiste, Ridge Bayard, Jacob Berard, Molly Bigler, Paul Billeaud, Rylee Borel, Emma Broussard, Gabriella Broussard, Noah Broussard, Roni Broussard, Owen Burke, Terralynn Calais, Sydnie Cavagnaro, Jeanne-Avery Chauvin, Zachary Clarke, Shelby Clement, Russell Davis, Trey delaHoussaye, Calviana Delasbour, Ben DeRouen, Baylor Elmer, Ava Fortier, Jamesha Gilbeaux, Blake Gisclair, Lauren Gonsoulin, Khameron Grayson, Abigail Guiberteau, Caleb Hankenhof, Marcus Jacob, Caroline LaBauve, Emma LaBiche, Camryn Landry, Kali Larson, Catherine LeLeux, Luke Lissard, Hana Maturin, Madelyn Moore, Jayden Mouton, Zachary Napier, Reese Provost, Sydneé Raheem, Peyton Robicheaux, Taylor Robinson, Dennis Rosenzweig, Cohen Schlicher, Angelina Scott, Blaise Segura, Phillip Sigue, Emma Spiker, Riley Suire, Samson Thompson, Emma Tibbetts, Amielle Woodring

ELEVENTH GRADE: Hugh André, Anna Angelle, Aiden Arcement, Laurie Badeaux, Allyson Baquet, Kennedy Batiste, Christina Boudreaux, Amber Boutte, Mason Boutte, Nicholas Boutte, Elisabeth Boyer, Isabella Breaux, Caroline Broussard, Hannah Broussard, Trey Courregé, Emilee Darby, Kaitlyn Delcambre, Rebecca Delcambre, Noah DeMahy, Kirsten Ducote, Thomas Dupuy, Dwayne Farris, Addison Fields, Elijah Fitch, Carson Freeman, Shea Gary, Owen Guillotte, Natalie Henry, Cameron Hill, Isabella Kidder, Macy Lipari, Olivia Macip, Madeline Mayeux, Robert Minvielle, Journee Mitchell, Ross Molbert, Matthew Moore, Thomas Morris, McKenzie Narcisse, Darrell Neuville, William Regard, Abigail Richthofen, Frank Romero, Michelle Sapienza, Brix Schexnayder, Cameron Schwing, Kylon Segura, Seagan Segura, Carson Stiles, Asa Tibbs, Hannah Trappey, Morgan Verret, Trace Williams

TWELFTH GRADE: Trenayvian Amos, Brice Arceneaux, Grant Bienvenu, Madison Bienvenu, Caroline Bigler, Ashlyn Bodin, Camille Bonin, Lauren Bonin, Nicholas Borne, Jean-Paul Boudreaux, Capri Boutte, Blythe Breaux, Parker Breaux, Ashlyn Broussard, Gabrielle Broussard, William Bujard, Chase Buteaux, Gabrielle Butler, Gordon Cazelot, Preston Cestia, Hunter Champagne, Lucas Corona, Grant Darby, Hayden Dartez, Thomas Doré, Keith Dupuy, Camille Fletcher, Mackenzie Gardner, Craig Gonsoulin, Madeline Grabert, Avery Guidry, Cameron Hebert, Chloe Hobbs, Emma Hoffpauir, Madison Hulin, Noelle Judice, Addi Landry, Christopher Landry, Emma LeGros, Caroline Lipari, Tyler Lissard, Melissa Maldonado Garay, Hallee Mire, Jordyn Mire, Aislynne Mitchell, Jonah Peltier, Anna Pham, Shelby Primeaux, Marshall Schexnayder, Mary-Catherine Segura, Ja’Lyn Sigue, Emma Smith, Dylan St.Romain, Mary Katherine Talley, Benjamin Tarantino,

John-Patrick Theriot, Alex Thibodeaux, Isaac Thibodeaux, Connor Thompson, Aliese Thornton, Lidia Trappey, Samual Trotter, Jason Van Duzee, Javian Willis

A/B HONOR ROLL

FOURTH GRADE: Fox Bayard, Alyssa Breaux, Malik Broussard, Lillie Cantrelle, Noah Cavagnaro, Carson Comeaux, Kelsey Cooper, Annie DeCourt, Alyssa Dronet, Helena Dronet, Esmee Duhon, Lucas Ellison, Elise Gary, Hale Guilbeau, Liam Guillotte, Ki’Myre Hall, ReAsia Hall, Abigail Hulin, Jagger LaBauve, Nahla Layne, Vanessa Maldonado Garay, Leryan Mitchell, Jacie Narcisse, Holland Prince, Jordan Reedom, Ella Robin, Miley Robinson, John-Parker Robison, Morgan Salsman, Roman Segura, Khloe Thomas, Isabelle Valls, Ian Valteau

FIFTH GRADE: Luke Cavagnaro, Katelyn Chataignier, Cason Cox, Dawson DeCourt, Zedric Giarratano, Morris Haik, Samaria James, Haidyn Jolet, Shelby Lanclos, Veronica Lay, Laithon Lee, Grant Moreau, Ryleigh Mouret, Elijah Parich, Jessica Roane, Tylan Sonn, Brooklynn Thibodeaux, Nathaniel Trotter, Grayson Varnado, Reese Viator

SIXTH GRADE: Izaac André, Behr Bayard, Tylen Benjamin, Ky Breaux, Matthew Degeyter, Brylan Judice, Hayden LaBauve, Lloyd Nicholson, Madalynn Salsman, Anna-Claire Thomas

SEVENTH GRADE: Jarrett Baquet, Paul Bostick, Amie Boutte, Jaiden Delahoussaye, Anne Estes, Olivia Evans, Lane Fenske, Thomas Haik, Ryker Jolet, Roan Judice, Shaye LandryTriplett, Joseph LeBlanc, Lainee LeBlanc, Jaiden Mitchell, Aidyn Nelson, Zachary Oubre, Isaiah Parich, Kennedy Pope, Gavin Roy, Olivia Switzer, Kathryn Templeton, Grace Thibodeaux, Neetu Vaid

EIGHTH GRADE: Thomas Beaullieu, Olivia Bell, McKenzie Buford, Lauren Cestia, Riley Comeaux, Grant delaHoussaye, Neely Derouen, Drew Desormeaux, Melody Desormeaux, Seth Dugas, Amanda Gonsoulin, Brody Guillotte, Hunter Hebert, Londyn Mitchell, Devin Mouton, Madison Narcisse, Cade Neuville, Matthew Pellerin, Josie Platt, Lauryn Pope, Rebecca Riley, Miriam Romero, Karrigan Rouly, Luke Salsman, Gerard Schenk, Connor Segura, Samuel Stokes, Matthew Suire, Tyler Templeton, Joshua Theriot, Daniel Trotter, Kaitlyn Viator, Meghan Viator, Nicholas Viator, Mariah Vital, Caroline Whipple

NINTH GRADE: Aaron Eugene, Kaiden Fowler, Kooper Guilbeaux, Regan Hamilton, Franklyn Hockless, Ava Landry, Hayes Lipari, Jace Quibodeaux, Pierre Romero, Shay Weber

TENTH GRADE: Marco Austin, Anna Baquet, Beau Beaullieu, Emily Bertrand, Alexis Boudreaux, Laken Breaux, Anna Broussard, Colton Broussard, Cassie Champagne, Joshua Cooper, Christopher DeRise, Lane Estis, Zoie Evans, Ethan Ford, Kolbe Forsythe, Ryan Gonsoulin, Reese Green, Zy’Rien Green, Cambridge Hall, Brennan Jones, Griffin Langston, Shea Lee, Bailey Mire, Justin Nguyen, Jaden Nicholas, Tra’Klayn Reno, Lily Standridge, Carson Thibodeaux, Bethanie Touchet, Manny Valls, James Wassell

ELEVENTH GRADE: Howard Allen, Abbie Aucoin, Eli Berard, Zachary Bonin, Ian Broussard, ohn Broussard, Kalyn Broussard, Jacob Comeaux, Emmy Dronet, Hiram Eugene, Carter Fletcher, Dominic Foti, Kodey Garcia, Jonah Helms, MaKaylen Hunter, Jonathon Jumonville, Layne Lipari, Thuan Martin, Rivers Mayon, Jade Mitchell, Eian Nathan, Evan Nguyen, Noah Richard, Grant Robicheaux, Jules Schwing, Emily Semar, JaSonti Sonn, Liam Spiker, Jodi Suire, Amanda Viator, André Weber

TWELFTH GRADE: Nicholas Begnaud, Collin Buteaux, Drake Doré, Aniston Goetz, Travonne Henry, Conner Judice, John Landry, Tyler Landry, John LaRive, Tristan LeBlanc, Michael Pope, Kolby Presley, Luke Rosenzweig, Ben Thibodeaux, Isaac Timken

Load comments